ABLS-13.0625MHZ-10-K4Q-T
Numer produktu DigiKey
535-10149-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10149-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10149-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABLS-13.0625MHZ-10-K4Q-T
Opis
CRYSTAL 13.0625MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
13.0625 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 50 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-13.0625MHZ-10-K4Q-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
13.0625 MHz
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)