ABLS-12.000MHZ-B-4-Y-T
Numer produktu DigiKey
535-14873-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABLS-12.000MHZ-B-4-Y-T
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-12.000MHZ-B-4-Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
12 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)