ABLNO-V-120.000MHZ-T2
Numer produktu DigiKey
535-12342-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-12342-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-12342-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABLNO-V-120.000MHZ-T2
Opis
XTAL OSC VCXO 120.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 MHz VCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABLNO-V-120.000MHZ-T2 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±18ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (14,3x8,7)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,563" x 0,343" (14,30mm x 8,70mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HVCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)