ABLNO-V-100.000MHZ-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 25
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 384
Arkusz danych
100 MHz VCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ABLNO-V-100.000MHZ-T
Numer produktu DigiKey
ABLNO-V-100.000MHZ-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABLNO-V-100.000MHZ-T
Opis
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABLNO-V-100.000MHZ-T Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±18ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
35mA
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (14,3x8,7)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,563" x 0,343" (14,30mm x 8,70mm) (dł. x szer.)
Wyjście
HVCMOS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)