ABLJO-V-125.000MHZ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
125 MHz VCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ABLJO-V-125.000MHZ
Numer produktu DigiKey
535-11441-ND
Producent
Numer produktu producenta
ABLJO-V-125.000MHZ
Opis
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABLJO-V-125.000MHZ Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±45ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,563" x 0,343" (14,30mm x 8,70mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)