ABL-22.1184MHZ-B4Y-T
Numer produktu DigiKey
535-ABL-22.1184MHZ-B4Y-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABL-22.1184MHZ-B4Y-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ABL-22.1184MHZ-B4Y-T
Opis
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22.1184 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
22.1184 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/US
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,197" (11,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)