ABL-20.000MHZ-B1U-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 1 757
Arkusz danych
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 692
20 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ABL-20.000MHZ-B1U-T
Numer produktu DigiKey
ABL-20.000MHZ-B1U-T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABL-20.000MHZ-B1U-T
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABL-20.000MHZ-B1U-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/US
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,197" (11,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)