ABL-12.000MHZ-B1U-T
Numer produktu DigiKey
535-ABL-12.000MHZ-B1U-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABL-12.000MHZ-B1U-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ABL-12.000MHZ-B1U-T
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABL-12.000MHZ-B1U-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
HC-49/US
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,197" (11,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,138" (3,50mm)