S-13R1F13-N4T1U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SC-82AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-13R1F13-N4T1U3
Numer produktu DigiKey
S-13R1F13-N4T1U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-13R1F13-N4T1U3
Opis
IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC-82AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PSRR
70dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-82A, SOT-343
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-82AB
Spadek napięcia (maks.)
0,78V przy 100mA