S-13R1C13-N4T1U3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ABLIC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SC-82AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-13R1C13-N4T1U3
Numer produktu DigiKey
S-13R1C13-N4T1U3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
S-13R1C13-N4T1U3
Opis
IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC-82AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
9 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, prąd zwrotny, wyłączenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-82A, SOT-343
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-82AB
Spadek napięcia (maks.)
0,78V przy 100mA