S-1212B33-M5T1U
Numer produktu DigiKey
1662-1475-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-1475-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-1475-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1212B33-M5T1U
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA SOT-23-5
Prąd - spoczynkowy (Iq)
3.5 µA
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
8.5 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (100Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, wyłączenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,8V przy 250mA (typ.)