S-1142D33I-E6T1U
Numer produktu DigiKey
1662-1361-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1662-1361-1-ND - Taśma cięta (CT)
1662-1361-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
S-1142D33I-E6T1U
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-HSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 6-HSOP
Prąd - zasilania (maks.)
9 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (100Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, wyłączenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
50V
Obudowa / skrzynia
6-SOIC Variation (szerokość 0,154", 3,90mm), 4 odprowadzenia + 2 żeberka
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-HSOP
Spadek napięcia (maks.)
0,72V przy 200mA