FP-301VW-1/16-BLACK-1000'
Numer produktu DigiKey
FP116VWK-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
FP-301VW-1/16-BLACK-1000'
Opis
HEAT SHRINK FPVW 1/16 BLACK 500'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,063" (1,60mm) 2 do 1 Czarne 500,0' (152,4m)
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,017" (0,43mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
100°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 80°F (10°C - 27°C)
Długość
500,0' (152,4m)
Trwałość magazynowa
120 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,063" (1,60mm)
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,031" (0,79mm)