FP-301VW-1/16-BLACK-1000'
Numer produktu DigiKey
FP116VWK-1000-ND
19-FP-301VW-1/16-BLACK-1000'-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
FP-301VW-1/16-BLACK-1000'
Opis
HEATSHRINK 1/16" BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Enter Number of Feet in Order Quantity - Heat Shrink Tubing, Flexible 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,017" (0,43mm)
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Kolor
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
100°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 80°F (10°C - 27°C)
Długość
1000,0' (304,8m)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,063" (1,60mm)
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,031" (0,79mm)