929705-09-36-I
Numer produktu DigiKey
3M156858-36-ND
Producent
Numer produktu producenta
929705-09-36-I
Opis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 36 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
929705-09-36-I Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,318" (8,08mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,145" (3,68mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,563" (14,30mm)
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), poliester, wypełniacz szklany
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
2,5A