929984-01-36-RK
Numer produktu DigiKey
3M157430-ND
Producent
Numer produktu producenta
929984-01-36-RK
Opis
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Cyna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
929984-01-36-RK Modele
Wysokość izolacji
0,150" (3,81mm)
Długość styku - bolec
0,125" (3,18mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Widlasty
Styl
Przewód na płytkę
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
1000V