30320-6002HB jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 1 594
Arkusz danych
Similar
3M
W magazynie: 13 533
Arkusz danych
W magazynie: 450
Molex
Molex
HARTING
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 516
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 448
W magazynie: 188
Listwa złącza Otwór przelotowy 20 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
30320-6002HB
30320-6002HB
30320-6002HB
Numer produktu DigiKey
3M11932-ND
Producent
Numer produktu producenta
30320-6002HB
Opis
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
30320-6002HB Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,236" (6,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,366" (9,30mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), poliester, wypełniacz szklany
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1A