2540-5002UB jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
3M
W magazynie: 1 188
Arkusz danych
Similar
3M
W magazynie: 657
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 2
HARTING
W magazynie: 0
W magazynie: 4
W magazynie: 38
W magazynie: 80
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 235
W magazynie: 243
Amphenol CS (FCI)
Sullins Connector Solutions
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2540-5002UB
Numer produktu DigiKey
MHD40K-ND
Producent
Numer produktu producenta
2540-5002UB
Opis
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2540-5002UB Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,243" (6,17mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,112" (2,84mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,338" (8,59mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Nieaktualne
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cynowo-ołowiowe
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1,75A