69155-040LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Similar
Samtec Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Arkusz danych
W magazynie: 25
Ilustracja dla 69155-040LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
69155-040LF
Numer produktu DigiKey
69155-040LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
69155-040LF
Opis
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,230" (5,84mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,105" (2,67mm)
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,331" (8,40mm)
Typ złącza
Typ kształt
Cylindryczne
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Liczba pozycji
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliester, szklane wypełnienie
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Żłobek kluczujący
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Niebieskie
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1A