REDIN480-48
Numer produktu DigiKey
945-3052-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN480-48
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 48V 10A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
REDIN480-48 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Pokaż puste atrybuty
Kategoria
Moc (W)
480W
Producent
Recom Power
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
93,5%
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,81" x 2,80" x 4,89" (122,3mm x 71,0mm x 124,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A