POE-12S-AFI
Numer produktu DigiKey
994-1047-ND
Producent
Numer produktu producenta
POE-12S-AFI
Opis
POE SPLITTER 8W 12V DESKTOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V Zasilanie PoE (Power over Ethernet) 1 Port Rozdzielacz transmisji danych
Arkusz danych
 Arkusz danych
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Pokaż puste atrybuty
Kategoria
Zgodność
IEEE802.3af
Producent
TE Connectivity
Funkcje
OCP, SCP
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Biurkowy
Typ
Rozdzielacz
Rozmiar / wymiar
3,25" x 3,00" x 1,50" (82,6mm x 76,2mm x 38,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
36 - 60V
Agencja zatwierdzająca
CE, EN
Liczba portów
1
Złącze wejściowe
RJ45 (dane, zasilanie)
Napięcie - wyjściowe
12V
Złącze wyjściowe
Wtyczka 2,1mm (zasilanie), RJ45 (dane)
Prąd - wyjściowy
1 A
Waga
0.287lb (130.18g)
Moc (W) - na port
8W