LD39080PT33-R jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 6
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA PPAK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LD39080PT33-R
Numer produktu DigiKey
497-6018-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD39080PT33-R
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA PPAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Pokaż puste atrybuty
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
2.5 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
65dB - 55dB (120Hz - 1kHz)
Status części
Nieaktualne
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
TO-252-5, DPAK (4 odpr. + wypust)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
PPAK
Spadek napięcia (maks.)
0,3V przy 800mA