LD39080PT18-R
Numer produktu DigiKey
497-6016-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD39080PT18-R
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 800mA PPAK
Arkusz danych
 Arkusz danych
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Pokaż puste atrybuty
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
2.5 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Nieaktualne
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-252-5, DPAK (4 odpr. + wypust)
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
PPAK
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,3V przy 800mA