CPD250-4530G | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 179-2281-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | CPD250-4530G |
Opis | DC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 29 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Obudowane Przetwornice DC/DC 4 Wyjście 5V 3,3V 12V -12V 40A, 40A, 5,5A, 2A 75V Wejście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CPD250-4530G Modele |
Kategoria | Napięcie - wyjściowe 3 12V |
Producent Bel Power Solutions | Napięcie - wyjściowe 4 -12V |
Seria | Prąd - wyjściowy (maks.) 40A, 40A, 5,5A, 2A |
Opakowanie Zbiorcze | Moc (W) 250W |
Status części Aktywny | Zastosowania ITE (handel) |
Typ Obudowane | Sprawność 82,2% |
Napięcie - wejściowe (min.) 36V | Typ mocowania Kompaktowa magistrala PCI® |
Napięcie - wejściowe (maks.) 75V | Rozmiar / wymiar 6,40" x 1,60" x 5,07" (162,5mm x 40,6mm x 128,7mm) (dł. x szer. x wys.) |
Liczba wyjść 4 | Agencja zatwierdzająca CE, CSA, cUL, EN, TUV, UL |
Napięcie - wyjściowe 1 5V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - wyjściowe 2 3,3V |