PLN | EUR | USD
  • Preferred Supplier

Molex Corporation

Image of Molex's Application Tooling

Narzędzia aplikacyjne

Wysokiej jakości narzędzia firmy Molex do zaciskania zapewniają prawidłowe zakończenia produktów Molex. Stuprocentowa pewność i jakość zaciskania dzięki różnorodnym narzędziom zaprojektowanym specialnie do współpracy z wyrobami Molex.

Image of Molex RF Technology Solutions

Rozwiązania technologii częstotliwości radiowych

Od zastosowań sieciowych i motoryzacyjnych, aż do medycznych i telekomunikacyjnych, rozwiązania technologii częstotliwości radiowych firmy Molex zapewniają znakomitą niezawodność nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

Image of Molex Pre-Crimped Leads

Odprowadzenia zaciśnięte fabrycznie

Odprowadzenia zaciśnięte fabrycznie w firmie Molex oraz rozbudowany asortyment gotowych do instalacji fabrycznie zaciśniętych odprowadzeń Digi-Key składają się na program montażowy wartości dodanej Molex, oferujący proste i ekonomiczne rozwiązania.

Narzędzia i wsparcie

Featured Videos

Molex 2.4GHz and 5GHz MIMO 4x4 Flexible Antenna First Look
Molex Mini-Fit Sr.™
Example of Mega-Fit assembly
Example of Nano-Fit Assembly
Wyświetl wszystkie

Recent PTMs

5 minutes
Easy-On FD19 Series of FFC/FPC Connectors
Overview of Molex's easy-on FD19 series FFC and FPC connectors.
5 minutes
OptoConnect Rack-Mount Fiber Enclosures
This presentation will introduce Molex's OptoConnect LGX and 144-Port Enclosures.
5 minutes
Coeur CST High-Current Interconnect System
This presentation will provide an overview of the features of this interconnect system, and offer solutions to overcome different challenges.
5 minutes
Triton Grounding Braid Jumper Straps
This presentation will give an overview of some of the challenges high-power applications face and how Triton Grounding Jumpers can help overcome them.
5 minutes
V-Flip Easy-On FFC/FPC Connectors
This presentation will give an overview of the product specifications, features and benefits and the target markets and applications for the V-Flip Connectors.
5 minutes
PicoBlade Single-Row Connector System
This presentation will give an overview of the product specifications, features and benefits and the target markets and applications for PicoBlade Connectors.
Wyświetl wszystkie

Molex - informacje

Jako wiodący w świecie dostawca połączeń elektronicznych, firma Molex koncentruje się na projektowaniu i opracowywaniu nowatorskich rozwiązań, które mają krytyczne znaczenie dla produktów używanych w praktycznie wszystkich dziedzinach życia. Nasze portfolio jest jednym z największych w świecie i liczy ponad 100 tysięcy produktów: od rozwiązań połączeń elektrycznych i światłowodowych do przełączników i narzędzi aplikacyjnych. Firma Molex obsługuje klientów w wielu branżach, takich jak telekomunikacja, przesył danych, komputery i urządzenia peryferyjne, motoryzacja, oprzewodowanie obiektów, przemysł, urządzenia konsumenckie, medyczne i wojskowe. Ponieważ możemy pochwalić się najwyższym w branży poziomem inwestycji w badania i rozwój, firma Molex jest znana z ciągłych innowacji w takich dziedzinach, jak integralność sygnałów o wysokich prędkościach, miniaturyzacja, dostarczanie wyższych mocy, transmisja sygnałów optycznych oraz szczelne połączenia do surowych warunków środowiskowych. Od ponad 70 lat koncentrujemy się na dostarczaniu zaawansowanych produktów, które już dzisiaj zaspokajają potrzeby jutra.

Dodatkowe treści

PRZEWODNIKI INTERAKTYWNE

WYŚWIETL WSZYSTKIE INFORMACJE O PRODUKTACH

WYŚWIETL WSZYSTKIE MATERIAŁY E-LEARNINGOWE MOLEX

WYŚWIETL WSZYSTKIE MATERIAŁY MARKETINGOWE

WYŚWIETL WSZYSTKIE KOMUNIKATY PRASOWE