Z8F1680AN020SG
Numer produktu DigiKey
269-4674-ND
Producent
Numer produktu producenta
Z8F1680AN020SG
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
eZ8 Encore!® XP® Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-LQFP (10x10)
Rozmiar RAM
3K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Status części
Nie do nowych projektów
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Prędkość
20MHz