Z8F1624QN020XK
Numer produktu DigiKey
269-Z8F1624QN020XK-ND
Producent
Numer produktu producenta
Z8F1624QN020XK
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
eZ8 Z8 Encore! XP® Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-QFN (7x7)
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
3,75K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 15x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
eZ8
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
20MHz