EZ80F93AZ020SG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Zilog
W magazynie: 109
Arkusz danych
eZ80 eZ80® Acclaim!® Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 64K x 8 FLASH
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
100-QFP
EZ80F93AZ020SG
Numer produktu DigiKey
269-3874-ND
Producent
Numer produktu producenta
EZ80F93AZ020SG
Opis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EZ80F93AZ020SG Modele
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
24
Rozmiar RAM
4K x 8
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Prędkość
20MHz