EZ80F91AZ050EK
Numer produktu DigiKey
269-EZ80F91AZ050EK-ND
Producent
Numer produktu producenta
EZ80F91AZ050EK
Opis
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
eZ80 eZ80® Acclaim!® Mikrokontrolery IC 8-bitowe 50MHz 256K x 8 FLASH 144-LQFP (20x20)
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
32
Prod.
Rozmiar pamięci programów
Seria
Typ pamięci programów
FLASH
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
8K x 8
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
eZ80
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
50MHz