HPI10S1200ED
Numer produktu DigiKey
3388-HPI10S1200ED-ND
Producent
Numer produktu producenta
HPI10S1200ED
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 9.96W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 830mA 90 - 528V~, 120 - 745V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
Zettler Magnetics
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
80%
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
2,17" x 1,39" x 1,00" (55,2mm x 35,2mm x 25,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, TUV, UL
Napięcie - wejściowe
90 - 528V~, 120 - 745V=
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
±5%
Prąd - wyjściowy (maks.)
830mA
Regulacja obciążenia
±5%
Moc (W)
9.96 W