YIC51513PGMGG
Numer produktu DigiKey
3155-YIC51513PGMGG-ND
Producent
Numer produktu producenta
YIC51513PGMGG
Opis
RF RCVR GNSS/GPS ANT MODULE 1513
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
YIC5 Odbiorniki RF Galileo, GLONASS, GNSS, GPS 1,598GHz - 1,605GHz, 1,575GHz -165dBm 9,6kbps Wbudowane, korekta Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YIC51513PGMGG Modele
Kategoria
Prąd - odbioru
150mA
Producent
YIC
Interfejs danych
UART
Seria
Złącze antenowe
Wbudowane, korekta
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
3V - 4,3V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
1,598GHz - 1,605GHz, 1,575GHz