ATIF868/915-5714-100
Numer produktu DigiKey
3155-ATIF868/915-5714-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATIF868/915-5714-100
Opis
868/915MHZ FLEXIBLE ANT 100MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
882MHz ISM, LoRa Płaska łata Anteny RF 839MHz - 925MHz -2,15dBi I-PEX MHFI (U.FL) Mocowanie złącza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATIF868/915-5714-100 Modele
Kategoria
Typ anteny
Płaska łata
Producent
YIC
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
2
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
-2,15dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
I-PEX MHFI (U.FL)
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
882MHz
Zastosowania
ISM, LoRa
Zakres częstotliwości
839MHz - 925MHz