YC124-JR-07300KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
300k Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 0804, wypukłe, zaciski od długiej strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YC124-JR-07300KL
Numer produktu DigiKey
YC124J-300KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
YC124-JR-07300KL
Opis
RES ARRAY 4 RES 300K OHM 0804
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
YC124-JR-07300KL Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
YAGEO
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
DDRAM, SDRAM
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
300k
Obudowa / skrzynia
0804, wypukłe, zaciski od długiej strony
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Liczba wtyków
8
Bazowy numer produktu
Moc na element
62,5mW