TC164-JR-07270RL
Numer produktu DigiKey
TC164J-270TR-ND - Taśma i szpula (TR)
TC164J-270CT-ND - Taśma cięta (CT)
TC164J-270DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TC164-JR-07270RL
Opis
RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TC164-JR-07270RL Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
YAGEO
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
DDRAM, SDRAM
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
270
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Liczba wtyków
8
Bazowy numer produktu
Moc na element
62,5mW