SR2512JK-7W200RL
Numer produktu DigiKey
13-SR2512JK-7W200RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SR2512JK-7W200RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SR2512JK-7W200RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SR2512JK-7W200RL
Opis
RES 200 OHM 5% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Ohms ±5% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)