SR2010JK-07750RL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 450
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 6 014
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
750 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR2010JK-07750RL
Numer produktu DigiKey
SR2010JK-07750RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR2010JK-07750RL
Opis
RES 750 OHM 5% 3/4W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR2010JK-07750RL Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)