SR0805JR-0782KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 9 400
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
Bourns Inc.
82 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR0805JR-0782KL
Numer produktu DigiKey
SR0805JR-0782KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR0805JR-0782KL
Opis
RES 82K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SR0805JR-0782KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)