SR0402JR-7T22RL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 Ohms ±5% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR0402JR-7T22RL
Numer produktu DigiKey
13-SR0402JR-7T22RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR0402JR-7T22RL
Opis
RES 22 OHM 5% 1/5W 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SR0402JR-7T22RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)