SR0402FR-7T110RL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
110 Ohms ±1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SR0402FR-7T110RL
Numer produktu DigiKey
13-SR0402FR-7T110RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR0402FR-7T110RL
Opis
RES 110 OHM 1% 1/5W 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SR0402FR-7T110RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)