SR0402FR-076K34L
Numer produktu DigiKey
13-SR0402FR-076K34L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SR0402FR-076K34L
Opis
RES 6.34K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
6.34 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
SR0402FR-076K34L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)