SQG50ZJB-EAU33R
Numer produktu DigiKey
13-SQG50ZJB-EAU33R-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQG50ZJB-EAU33R
Opis
RES WW 50W CEMENT 5% 33 OHM
Szczegółowy opis
33 Ohms ±5% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
3,543" x 0,748" (90,00mm x 19,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,807" (20,50mm)
Rezystancja
33 Ohms
Tolerancja
±5%
Moc (W)
50W
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C