SQG40ZJB-EAU8R2
Numer produktu DigiKey
13-SQG40ZJB-EAU8R2-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQG40ZJB-EAU8R2
Opis
RES WW 40W CEMENT 5% 8.2 OHM
Szczegółowy opis
8.2 Ohms ±5% 40W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
3,543" x 0,748" (90,00mm x 19,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,787" (20,00mm)
Rezystancja
8.2 Ohms
Tolerancja
±5%
Moc (W)
40W
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C