SQG25ZJB-EAU33R
Numer produktu DigiKey
13-SQG25ZJB-EAU33R-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQG25ZJB-EAU33R
Opis
RES WW 25W CEMENT 5% 33 OHM
Szczegółowy opis
33 Ohms ±5% 25W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
2,953" x 0,748" (75,00mm x 19,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,787" (20,00mm)
Rezystancja
33 Ohms
Tolerancja
±5%
Moc (W)
25W
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C