SQG15ZJB-EAU47R
Numer produktu DigiKey
13-SQG15ZJB-EAU47R-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQG15ZJB-EAU47R
Opis
RES WW 15W CEMENT 5% 47 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 15W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 350°C
Prod.
Funkcje
Odporność na impulsy
Seria
Charakterystyka mocowania
Wsporniki
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,890" x 0,512" (48,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Rezystancja
47 Ohms
Styl odprowadzeń
Szybkozłącza
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pojemnik prostokątny
Moc (W)
15W
Klasa
Skład
Uzwojenie
Kwalifikacja
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C