SQG10ZJB-EAU47R
Numer produktu DigiKey
13-SQG10ZJB-EAU47R-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQG10ZJB-EAU47R
Opis
RES WW 10W CEMENT 5% 47 OHM
Szczegółowy opis
47 Ohms ±5% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
1,890" x 0,374" (48,00mm x 9,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Rezystancja
47 Ohms
Tolerancja
±5%
Moc (W)
10W
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C