SQG10ZJB-EAU43R
Numer produktu DigiKey
13-SQG10ZJB-EAU43R-ND
Producent
Numer produktu producenta
SQG10ZJB-EAU43R
Opis
RES WW 10W CEMENT 5% 43 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
43 Ohms ±5% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 350°C
Prod.
Funkcje
Odporność na impulsy
Seria
Charakterystyka mocowania
Wsporniki
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,890" x 0,374" (48,00mm x 9,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Rezystancja
43 Ohms
Styl odprowadzeń
Szybkozłącza
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, pojemnik prostokątny
Moc (W)
10W
Klasa
Skład
Uzwojenie
Kwalifikacja
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C