SMDJ6.5A/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMDJ6.5A/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDJ6.5A/TR7CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDJ6.5A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ6.5A/TR7
Opis
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11,2V Zacisk 267,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
11,2V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
267,9A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
6,5V
Napięcie - przebicia (min.)
7,22V