SMDJ48CA-AT/TR13
Numer produktu DigiKey
13-SMDJ48CA-AT/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDJ48CA-AT/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDJ48CA-AT/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ48CA-AT/TR13
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 38,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
38,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V