SMDJ43A/TR13
Numer produktu DigiKey
13-SMDJ43A/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMDJ43A/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMDJ43A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ43A/TR13
Opis
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
69,4V Zacisk 43,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
69,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
43,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
43V
Napięcie - przebicia (min.)
47,8V