SMDJ26A/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 2 917
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 3 000
Arkusz danych
42,1V Zacisk 71,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMDJ26A/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMDJ26A/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ26A/TR7
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
71,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V